Referenties

October 20, 2022

Met veel plezier heb ik met Mischa samengewerkt bij de organisatie van de Eredivisie 2022 op BLTC Baarn. De club speelde voor het eerst Eredivisie. Als een van de initiatiefnemers kon Mischa betrokkenen op de club enthousiast maken voor de mogelijkheden van het spelen in de hoogste competitieklasse van Nederland. Mischa had een scherp oog voor de belangen van spelers, coaches, clubleden bestuursleden, commissieleden, sponsoren en externe partijen, zonder het grotere doel uit het oog te verliezen; het organiseren van een tennisfeest op BLTC Baarn. Mede dankzij zijn toewijding en positieve houding is de club hier in geslaagd. De vele enthousiaste reacties uit de omgeving van de club bevestigen dit.
Daarnaast heeft Mischa tijdens de Eredivisie ook als hoofdcoach op de baan gestaan en wist van een diverse groep spelers een team te maken. Iedere speelronde stonden de spelers met strijdlust en plezier op de baan en zo heeft de club een mooi debuut gemaakt in de Eredivisie.

Jilles Visser, commissielid Eredivisie BLTC Baarn


Ik ken Wouter als een zeer sportief gedreven en bekwaam persoon. Zijn eigen kwaliteiten als topspeler gebruikt hij dan ook altijd in zijn tennislessen.
De jeugdtrainingen kenmerken zich als innovatief en speels, zodat de kinderen op jonge leeftijd het spel al goed leren begrijpen en zichtbaar groeien in hun niveau.
De senioren stimuleert Wouter altijd om het beste uit zichzelf te halen en zo steeds nog een beetje te blijven groeien.
Ongeacht iemands niveau, bij Wouter ervaar je altijd het plezier in het spelletje

Jeroen Sneller, Operations manager David Lloyd Utrecht


Mischa wist als initiator en inspirator binnen onze vereniging vrijwel iedereen enthousiast te krijgen om Eredivisie Tennis te gaan spelen. Daarbij wist hij niet alleen vrijwilligers, sponsoren, bestuur en alle andere stakeholders te overtuigen, maar slaagde hij erin ook nog eens in om een geweldig tennisteam te formeren, dat hij eigenhandig op zeer professionele wijze naar een resultaat heeft begeleid en gecoacht, waar we met zijn allen trots op zijn!

Met veel plezier heb ik met Mischa samengewerkt bij de organisatie van de Eredivisie 2022 op BLTC Baarn. De club speelde voor het eerst Eredivisie. Als een van de initiatiefnemers kon Mischa betrokkenen op de club enthousiast maken voor de mogelijkheden van het spelen in de hoogste competitieklasse van Nederland. Mischa had een scherp oog voor de belangen van spelers, coaches, clubleden bestuursleden, commissieleden, sponsoren en externe partijen, zonder het grotere doel uit het oog te verliezen; het organiseren van een tennisfeest op BLTC Baarn. Mede dankzij zijn toewijding en positieve houding is de club hier in geslaagd. De vele enthousiaste reacties uit de omgeving van de club bevestigen dit.
Daarnaast heeft Mischa tijdens de Eredivisie ook als hoofdcoach op de baan gestaan en wist van een diverse groep spelers een team te maken. Iedere speelronde stonden de spelers met strijdlust en plezier op de baan en zo heeft de club een mooi debuut gemaakt in de Eredivisie.

Jilles Visser, commissielid Eredivisie BLTC Baarn


“In de eerste jaren van mijn lidmaatschap bij BLTC voelde ik mij nauwelijks verbonden met de club. Ik speelde slechts enkele keren per maand met een vaste partner, maar kende daarnaast weinig leden. Wegens gebrek aan tijd kwam het er niet van om mijn spel te verbeteren of andere spelers te leren kennen. Sinds 2018 volg ik training bij BLTC en de laatste jaren met een vaste trainingsgroep bij Mischa. Zijn inspirerende manier van lesgeven motiveert mij om het beste uit mijn spel te halen. Bovendien heeft hij mij in contact gebracht met een grote groep spelers van hetzelfde niveau waardoor ik veel meer binding heb gekregen met de club. Met zijn aanstekende enthousiasme en diepe betrokkenheid bij alle aspecten van de club is hij voor mij uitgegroeid tot hij een voortreffelijk ambassadeur van BLTC.”

Robert Jan


Mischa wist als initiator en inspirator binnen onze vereniging vrijwel iedereen enthousiast te krijgen om Eredivisie Tennis te gaan spelen. Daarbij wist hij niet alleen vrijwilligers, sponsoren, bestuur en alle andere stakeholders te overtuigen, maar slaagde hij erin ook nog eens in om een geweldig tennisteam te formeren, dat hij eigenhandig op zeer professionele wijze naar een resultaat heeft begeleid en gecoacht, waar we met zijn allen trots op zijn!

Hank Hagoort, Standcraft bv (Sponsor)


Ik ben Isa Stephany en ik zit al sinds 2012 op de BLTC club. Ik ben op dit moment 17 jaar oud, en heb mischa nu al een paar jaar als trainer. Ik ben zeer enthousiast over de manier waarop hij les geeft, en ben blij met hem als trainer. Hij heeft een duidelijke manier van les geven, wat goed te begrijpen is voor iedereen. Mischa geeft les doormiddel van voorbeelden bij zijn uitleg, wat voor mij erg prettig is. Hij heeft mij geholpen om beter te worden in mijn sport, en dat ik eindelijk dit jaar(2022), bij dames 1 competitie mocht gaan spelen. Verder maakt hij vaak even een praatje tijdens of voor de les, hoe het met je gaat en hoe het met het tennis spelen gaat. Voor mij is Mischa Dimitopoulos een trainer van kwaliteit, en ik leer veel in zijn lessen.

Isa Stephany


“Mijn tennisteam en ik hebben al een paar jaar les van Mischa dat helpt ons enorm vooruit. Ondanks dat we een stel eigenwijze mannen zijn weet Mischa bij ons altijd de juiste snaar te raken en ons aan te zetten om fanatiek te trainen en structureel beter te worden. Onder zijn begeleiding zijn we bijna allemaal een vol punt beter geworden in onze tennisrating en dit komt door verbeterde techniek maar ook zeker verbeterde tactiek. Ik kan iedere tennisspeler aanraden om met Mischa aan de gang te gaan: tijd kan je maar 1 keer besteden en met een (tennis)les van Mischa maak je absoluut de kuiste keuze!”

Anoniem

www.tennisschoolutrecht.nl - info@tennisschoolutrecht.nl - facebook.com/tennisschoolutrecht. Inlog